گنبدکاووس,جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر,معاون سیاسی و اجتماعی فرماندارگنبدکاووس-ترکمن نیوز-  معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار ویژه گنبدکاووس با تاکید بر ضرورت استمرار برنامه های فرهنگی برای پیشگیری و کاهش آسیب های اجتماعی ازسوی ادارات و نهادهای این شهرستان تاکید کرد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن های ایران،  فرهاد شیبک یکشنبه در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر این شهرستان گفت: شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گنبدکاووس رتبه نخست استان را در اجرای کیفی و کمی برنامه های فرهنگی و پیشگیرانه هفته مبارزه با موادمخدر که از اول تا هفتم تیر ماه امسال برگزار شد، کسب کرده است.
وی افزود: برای توسعه برنامه های پیشگیرانه کاهش آسیب های اجتماعی، امسال اعتبار ویژه ملی به گنبدکاووس اختصاص می یابد که در ۲۰ مدرسه، دو محیط کاری و ۱۰ روستا اجرا می شود.
شیبک، به میزان اعتبار پیش بینی شده اشاره نکرد اما از ادارات و نهادهای گنبدکاووس درخواست کرد تا از همه ظرفیت های فرهنگی، مردمی، رسانه ای و تشکل های مردمی برای اطلاع رسانی و اجرای برنامه های پیشگیرانه استفاده نمایند.
وی همچنین از بالا رفتن هزینه ورزش در کشور و شهرستان خبر داد و گفت: این امر سبب شده تا فقط خانواده ها با سطح درآمد متوسط به بالا به ورزش بپردازنند درحالی که توسعه ورزش همگانی باید مورد توجه بیشتر قرار گیرد.
معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار ویژه گنبدکاووس همچنین از افزایش واحدهای فروش قلیان و نیز شمار متکدیان و زباله گردی دراین شهر ابراز گله مندی کرد و از متولیان امر خواست برای رفع این معضلات برنامه ریزی نمایند.
در این جلسه روسای دادگاه انقلاب، مرکز فنی و حرفه ای و تعاون، کار و رفاه اجتماعی گنبدکاووس و معاون شهردار این شهر نیز گزارشی از فعالیت های خود درحوزه آموزش و پیشگیری از آسیب ها و ساخت مرکز نگهداری از سالمندان ارائه کردند.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۷:۲۲

۲۸ مرداد ۱۳۹۷

کد خبر :

33183

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک