معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبد کاووس

دهمین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گنبدکاووساخبار گنبدکاووس– ترکمن نیوز- معاون استاندار و فرماندارویژه گنبدکاووس ، اجتماعی کردن مبارزه با مواد مخدر و پیشگیری از سوء مصرف این مواد افیونی را راهبرد اصلی دولت و نظام دانست و گفت: این راهبرد باید به فرهنگ عمومی تبدیل شود.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، به نقل از فرمانداری گنبدکاووس، عبدالقدیر کریمی در دهمین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گنبدکاووس اظهار کرد: مشارکت مردم با مسئولان برای مبارزه با مواد مخدر و نیز پیشگیری از مصرف آن یک امر ضروری است.
وی اضافه کرد: مادامی که مردم و مسئولان در کنار یکدیگر به امر مبارزه و پیشگیری مبادرت نمایند، نتایج مطلوب حاصل می شود.
کریمی، استفاده از ظرفیت تشکل های مردم نهاد و نیز علما و روحانیون برای انجام فعالیت های فرهنگی و پیشگیرانه را مهم دانست و گفت: علاوه بر این می بایست حمایت های اجتماعی و اقتصادی از بهبود یافتگان و مهارت آموزی به آنان برای راه اندازی کسب و کار مناسب انجام شود.
وی، اجرای برنامه های ورزشی در مناطق آسیب پذیر و کمتر توسعه یافته بویژه سه محله سیدآباد – بدلجه، مدرسی و اسلام آباد گنبدکاووس، برگزاری جنگ های شادی و نشاط برای مردم این مناطق، دیدار مسئولان با مردم و توجه به عمران و آبادانی آن را از دیگر نیازها در راستای اجرای طرح شهید شوشتری اعلام کرد.
کریمی با قدردانی از خدمات ارائه شده توسط ادارات و نهادهای عضور شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر گنبدکاووس در سه محله آسیب پذیر، براستمرار خدمات و مستند سازی فعالیت ها تاکید کرد.
در این جلسه برخی اعضای شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر گنبدکاووس نیز به ارائه گزارشی از فعالیت ها و خدمات انجام شده مطابق بامصوبات جلسه قبل و برنامه ها درحال اجرا پرداختند.
دراین جلسه روسا یا معاونین ادارات و نهادهایی همچون صدا و سیما، شهرداری، بخشدار مرکزی، بهزیستی، کمیته امداد منطقه یک و دو، تبلیغات اسلامی، میراث فرهنگی، فرمانده انتظامی و جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه گنبدکاووس گزارشی از فعالیت های انجام شده در قالب طرح شهید شوستری ارائه دادند.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۴:۱۲

۰۱ بهمن ۱۳۹۷

کد خبر :

44055

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک