آزمون 21 300x185 - اتلتیکو مادرید جدیدترین مشتری سردار آزمون!ترکمن نیوز: یک وبسایت ایتالیایی خبر داد که باشگاه ناپولی برای جذب سردار آزمون با اتلتیکو مادرید رقابت می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  سردار آزمون پس از درخشش با پیراهن تیم زنیت سن پترزبورگ دوباره مورد توجه تیم های بزرگ اروپایی قرار گرفته و احتمال دارد در تابستان با تجربه یک انتقال بزرگ، راهی تیم دیگری در خارج از لیگ روسیه شود. در روزهای اخیر ناپولی به عنوان جدی ترین مشتری او به حساب می‌آمد و حتی مدیر ورزشی زنیت هم در این باره اظهار نظر کرد اما حالا روزنامه ایتالیایی Corriere del Mezzogiorn خبری جدید را منتشر کرده است.

این روزنامه که خبرش در وبسایت هایی چون فوتبال ایتالیا بازنشر شده، در توصیف سردار آزمون می‌نویسد او تمام دوران حرفه ای خود را در لیگ روسیه سپری کرده است. در تیم های روبین کازان و روستوف حضور داشت و سال ۲۰۱۹ به زنیت سن پترزبورگ ملحق شد و حالا باشگاه ناپولی برای جذب این بازیکن اقدام می‌کند.

نکته جالب این که روزنامه Corriere del Mezzogiorn در ادعایی جدید نوشته که ناپولی برای جذب سردار آزمون علاوه بر وستهام انگلستان، با تیم اتلتیکو مادرید اسپانیا هم رقابت خواهد کرد. این در حالی است که نام اتلتیکو در هفته های اخیر به هیچ عنوان مطرح نبود و امروز از سوی این رسانه به میان آورده شده است.

همچنین قیمت مهاجم ایرانی ۲۵ میلیون یورو تخمین زده شده. فوتبال ایتالیا نیز با تمجید از آزمون اعلام کرد که وی این فصل ۱۴ گل برای زنیت زده و سابقه ۳۱ گل ملی هم دارد./ ورزش سه

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۱:۳۶

۳۰ فروردین ۱۳۹۹

کد خبر :

73567

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک