با حکم وزیر علوم:

ابوالفضل طهماسبی به ریاست دانشگاه گنبدکاووس منصوب شداخبار گنبدکاووس– ترکمن نیوز- وزیر علوم، تحقیقات و فناوری طی حکمی ابوالفضل طهماسبی را که پیش از این به عنوان سرپرست دانشگاه گنبدکاووس تعیین شده بود، به ریاست این دانشگاه منصوب کرد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری ابوالفضل طهماسبی را به ریاست دانشگاه گنبدکاووس منصوب کرد.

در این حکم آمده است:
با عنایت به مرابت تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی و تأیید شورای عالی انقلاب فرهنگی از تاریخ ۱۷ مهر ۹۷ برای مدت چهار سال به ریاست دانشگاه گنبدکاووس منصوب می‌شوید.

امیدوارم با سعی و اهتمام جنابعالی و براساس اهداف و سیاست‌های دولت تدبیر و امید و برنامه‌های تقدیم شده به مجلس شورای و بهره مندی از تجربه‌های مفید استادان، محققان و کارشناسان محترم و جلب مشارکت دانشگاهیان و دانشجویان عزیز و هم فکری با سایر مسئولان دانشگاهی برای اعتلای نظام آموزش عالی کشور گام‌های موثری بردارید.

انتظار می‌رود با رعایت منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید و حفظ بیت‌المال و اعمال سیاست‌های مؤثر صرفه‌جویی در هزینه‌ها، پرهیز از تجمل‌گرایی، تقویت نظم و انضباط و قانونمندی در ارتقای علمی، فرهنگی و اجتماعی آن دانشگاه با اتکال به خداوند نهایت کوشش و اهتمام خویش را به کار برید.

 

گردآوری: گروه خبری ترکمن نیوز

منبع: snn.ir

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۲:۱۶

۲۹ آبان ۱۳۹۷

کد خبر :

40525

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک