roohani 19f 300x169 - ائمه جمعه و روحانیون گمیشان از رئیس جمهور تقدیر کردندگلستان-ایتنانیوز-  ائمه جمعه و جماعات و مدیران حوزه های علمیه اهل سنت شهرستان گمیشان در بیانیه ای از اقدام ارزنده ریاست جمهوری و پیگیری استاندار گلستان در پی آزادسازی و مبادله زندانیان کشورمان از ترکمنستان تقدیر و تشکر کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن های ایران،  در این بیانیه آمده است:

جناب آقای دکتر روحانی
ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران

سپاس بیکران خداوند را که با نعمتهایش راه کمال و سعادت انسان را فراهم نمود و یقینا نعمت نظام مقدس جمهوری اسلامی و ارزش‌های منبعث از این مکتب انسان ساز و خدمت به خلق یکی از مهم‌ترین اهداف دین مبین اسلام است.

با عنایت به تلاش‌های بی‌دریغ جنابعالی و جناب آقای دکتر ظریف وزیر محترم امور خارجه و استاندار پرتلاش و خدوم استان گلستان جناب آقای دکتر هاشمی و نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی استان در راستای مبادله و آزادسازی ۲۸۳ نفر از زندانیان ایرانی دربند کشور ترکمنستان که تعدادی از آنها از همشهریان و هم استانی های بوده و از سالیان گذشته به دلایل مختلف در حصر و مشکلات عدیده ای را برای خود و خانواده به وجود آورده بودند. فلذا آزادی آنان را مدیون فعالیت‌های همه بزرگواران و رویکرد مثبت تیم دیپلماسی در سفر اخیر فروردین ماه ۹۷ به کشور ترکمنستان می‌دانیم، بنا بر فرموده لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق.

اینجانبان ائمه جمعه و جماعات و مدیران حوزه های علمیه اهل سنت شهرستان دریا دل گمیشان از همه عزیزانی که در تحقق این امر مهم، فعالیت کرده اند، تقدیر و تشکر نموده و آرزوی طول عمر با برکت و با عزت جهت مقام معظم رهبری و توفیق هرچه بیشتر دولت تدبیر و امید را داریم.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۳:۱۳

۱۹ فروردین ۱۳۹۷

کد خبر :

15468

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک