مشاور امور دانش‌آموزی و فرهنگی مناطق مرزی منصوب شد+عکستورکمن نیوز:  طی حکمی از سوی معاون سیاسی و امنیتی اجتماعی استاندار گلستان مشاور امور دانش‌آموزی و فرهنگی مناطق مرزی معرفی شد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  عبدالرضا چراغعلی امروز در جلسه مشترک کار گروه تخصصی اجتماعی، فرهنگی و بهداشتی با مشارکت های مردمی در روستای مرزی تنگلی طی حکمی آیدا ارکاکلی را به عنوان مشاور خود در امور دانش‌آموزی و فرهنگی مناطق مرزی منصوب کرد.

متن حکم بشرح زیر است:

سرکار خانم آیدا ارکاکلی

با سلام و تحیات الهی

نظر به ضرورت توجه به جامعه دانش‌آموزی  بعنوان آینده‌سازان کشور اسلامیمان ایران و در سایه ارزش‌های مورد انتظار جامعه و تربیت صحیح برای ورود آنان به عرصه‌های مختلف سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی و به منظور بهره‌گیری از اندیشه‌های جوانان خلاق این مرز و بوم و در راستای پیاده‌سازی بیانیه گام دوم انقلاب، سرکار عالی را به سمت مشاور اینجانب در امور دانش‌آموزی و فرهنگی مناطق مرزی منصوب می‌نمایم.

امیدوارم در سایه الطاف بیکران خداوند متعال با تکیه بر مدار ایمان، خردورزی، تلاش و انسان دوستی و با رعایت اصل قانون‌مداری در رسیدن به اهداف بلند نظام اسلامی که همانا پرورش نسلی با اخلاق، با انگیزه و پشتکار است کوشا باشید.

توفیق شما را از خداوند متعال خواستارم.

گزارش از: یاشار نیازی

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۴:۲۳

۱۴ مهر ۱۳۹۸

کد خبر :

62791

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک