با حضور معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش:

ترکمن نیوز: به مناسبت دهه فجر با حضور معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش، آموزشگاه ۶ کلاسه روستای دوزالوم گنبدکاووس افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  علی الهیار ترکمن در این مراسم ضمن تقدیر از خیرین مدرسه ساز اظهار کرد: وجود مدارس در مناطق روستایی و دور افتاده، زمینه و بستر ایجاد رشد و شکوفایی استعداد های کودکان و نوجوانان این مناطق را به همراه خواهد داشت.

احسان گوهری راد مدیرکل آموزش و پرورش گلستان هم در این مراسم با اشاره به نقش خیرین در ساخت مدارس این استان گفت: ۷۰ درصد مدارس گلستان با مشارکت خیران ساخته شده است.

گوهری راد افزود : علاوه بر خیرین مدرسه ساز، برخی از نهادها و سازمان ها از جمله بنیاد برکتِ ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) نیز در رفع مشکل کمبود مدارس در نقاط مختلف استان مشارکت ویژه ای دارند.

مدیرکل آموزش و پرورش گلستان در ادامه اظهار داشت: این آموزشگاه ۶ کلاسه با مساحت زیربنایی ۷۴۵ متر مربع، ۲۲۶ مترمربع دیوار کشی و ۱۶۳۰ متر مربع محوطه سازی با اعتبار بیست و پنج میلیارد ریال که بخشی از آن توسط بنیاد برکتِ ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) تامین شده با مشارکت اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس استان گلستان ساخته شده است.

در این مراسم مدیرکل آموزش وپرورش ، مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس گلستان و مدیر آموزش وپرورش گنبدکاووس نیز حضور داشتند.

 

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۹:۲۶

۲۰ بهمن ۱۳۹۸

کد خبر :

69382

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک