آمارهای ایجاد اشتغال در گلستان برای مردم مشهود نیست /مدیران در سیل کم کاری نکردندگلستان-ترکمن نیوز:  نماینده شرق گلستان در مجلس شورای اسلامی گفت: آمار اشتغالی که از سوی مسئولان در خصوص اشتغال اعلام می شود واقعی نیست و در جامعه مشاهده و لمس نمی‌شود.

 

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛شهرام کوسه غراوی عصر امروز در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی و کارگروه اشتغال استان گلستان خطاب به وزیر کار اظهار داشت: سه سال وزیر کار سابق و بیش از ۶ ماه به عنوان وزیرکار در دولت دوازدهم، وزیر معین استان هستید باید در قالب یک نمودار اعلام کنید که در این مدت چه اقداماتی را برای استان انجام داده اید.

غراوی گفت: هرکدام از مسئولان آماری در زمینه ایجاد اشتغال اعلام می‌کنند اما این آمارها در جامعه مشاهده و لمس نمی‌شود. اینکه گفته می‌شود ۱۸ هزار یا ۲۰ هزار شغل در استان ایجاد شده است، برای مردم مشهود نیست.

نماینده شرق گلستان افزود: یکی از دلایل این اتفاق این است که به رغم ایجاد مشاغل جدید، فرصت های شغلی قبلی از بین می رود. دولت نباید تمرکز خود را صرفاً بر روی ایجاد اشتغال بگذارد بلکه موظف است شرایط موجود را هم حفظ کند.

 

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۲:۴۰

۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۸

کد خبر :

52122

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک