ساحلی تورنومنت جهانی بندرترکمن گلستان ایران 28 1 1 300x202 - آمادگی بندرترکمن برای برگزاری مسابقات جهانی والیبال ساحلیتورکمن نیوز: رئیس هیئت والیبال گلستان از آمادگی کامل شهرستان بندرترکمن برای میزبانی از دومین دوره مسابقات جهانی تورتک ستاره والیبال ساحلی خبر داد و گفت: در این دوره از رقابت‌ها ورزشکارانی از ۹ کشور با هم رقابت می‌کنند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ عیسی سنگدوینی در آخرین جلسه هماهنگی برگزاری مسابقات جهانی تورتک ستاره والیبال ساحلی در شهرستان بندر ترکمن اظهارداشت:تمام شرایط برای برگزاری این مسابقات فراهم شده است.
وی افزود: با توجه به استقبال ورزشکاران از این مسابقات، زمین دوم والیبال ساحلی نیز در شهرستان بندرترکمن احداث شده و در این مسابقات قابل استفاده است.
رئیس هیات والیبال استان گفت: ایران در این رویداد جهانی در قالب ۹ تیم حضور خواهد داشت که از مجموع ۱۸ بازیکن ایرانی حاضر در مسابقات تور تک ستاره والیبال ساحلی بندرترکمن ۹ بازیکن گلستانی هستند.
وی ادامه داد: این رقابت ها با شرکت ۲۵ تیم برگزار خواهد شد که ۱۶ تیم خارجی در این رقابت‌ها حضور خواهند داشت که ۲ تیم از کشور تایلند، ۲ تیم از کشور عمان ، ۳ تیم از کشور ژاپن ، ۳ تیم از کشور قزاقستان ، ۲ تیم از کشور لهستان ،یک تیم کشور سوئد ، ۲ تیم از کشور اسلوونی و یک تیم از کشور ایتالیا حضور خواهند داشت .
مسابقات جهانی تور تک ستاره والیبال ساحلی ایران ۹ مهرماه در زمین‌های ساحلی مجموعه ورزشی امام رضا (ع) بندر ترکمن برگزار خواهد شد.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۴۲

۰۸ مهر ۱۳۹۸

کد خبر :

62435

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک