مدیرکل ورزش و جوانان گلستان:

آمادگی برای واگذاری زمین به هیئت اسکیت گلستانتورکمن نیوز: مدیرکل ورزش و جوانان گلستان از آمادگی برای واگذاری زمینی در مجموعه ورزشی کریم آباد گرگان به هیئت اسکیت استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان گلستان، بهمن طیبی در مجمع انتخاباتی ریاست هیئت اسکیت استان گلستان، اظهار کرد: از زحمات تمامی افرادی که در گذشته برای هیئت اسکیت استان زحمت کشیدند سپاسگزارم زیرا کار در هیئت‌های ورزشی قلبی است.
وی افزود: ریاست هیئت ورزشی کار بسیار سختی است و تقاضاهای زیادی در رشته‌ها وجود دارد و همه باید برای رفع نیازها تلاش کنند.
طیبی تصریح کرد: دغدغه اسکیت استان زیرساخت‌های این رشته است که باید با هماهنگی‌های لازم آن را برطرف کنیم.
وی ادامه داد: غالب اعتبارات عمرانی در شهرستان‌ها تقسیم می‌شود و رئیس هیئت باید با اداره ورزش و جوانان شهرستان‌ها ارتباط داشته باشد.
مدیرکل ورزش و جوانان گلستان گفت: این آمادگی وجود دارد که زمینی در مجموعه ورزشی کریم آباد گرگان را در اختیار هیئت اسکیت گلستان قرار دهیم تا فضایی برای اسکیت بازان استان فراهم شود.
طیبی بیان کرد: اسکیت گلستان نیاز به هیئت رئیسه قدرتمند دارد که در بخش‌های مختلف نفوذ داشته باشند.
وی یادآور شد: قهرمانان خوبی در اسکیت گلستان داریم اما نباید به همین تعداد کم قانع باشیم و باید در مسیر پرورش سایر استعدادها قدم برداریم.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۵۶

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸

کد خبر :

52903

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک