آماده سازی ۱۶۰ دستگاه ناوگان راهداری گلستان برای زمستان ۹۷گلستان-ترکمن نیوز-  رئیس اداره ماشین آلات راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان گفت: ۱۶۰ دستگاه ناوگان ماشین آلات آماده ارائه خدمات راهداری به کاربران جاده ای در زمستان امسال هستند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن های ایران،  به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گلستان، یعقوبعلی تبرائی اظهار کرد: ۱۶۰ دستگاه ناوگان ماشین آلات سبک، نیمه سنگین و سنگین به انضمام تجهیزات راهداری آماده ارائه خدمات راهداری به کاربران جاده‌ای در زمستان امسال هستند.

وی افزود: آماده‌سازی ناوگان ماشین‌آلات و تجهیزات راهداری مانند نمک‌پاش‌های مکانیزه و تیغه برف‌روب و تهیه قطعات، لاستیک و غیره و تامین سوخت و روغن با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان از محل اعتبارات ملی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور هزینه شده است.

تبرائی با اشاره به این که طرح راهداری زمستان امسال هم چون سنوات گذشته از ۱۵ آذر ماه و با فرارسیدن فصل سرما و بارش برف و باران شروع می شود، ادامه داد: سال گذشته سازمان راهداری در راستای نوسازی و ارتقاء ماشین آلات، ۱۳ دستگاه تویوتا هایلوکس به استان تحویل داد و با پیگیری های انجام شده امسال هم جهت خرید یک دستگاه کامیون مجهز به تجهیزات مکانیزه اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۸۸ میلیون تومان تخصیص و خرید خودروی مذکور در شرف اقدام است که جهت راهداری زمستانه امسال مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

گفتنی است که استان گلستان بالغ بر پنج هزار کیلومتر بزرگراه راه اصلی، فرعی و روستایی دارد که از این میزان هزار و ۵۲۱ کیلومتر محور و ۶۹۶ گیلومتر گردنه برفگیر است و سالانه ۱۶۰ دستگاه ناوگان، فعالیت های راهداری راه های استان را پوشش می دهند.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۳۶

۱۸ آذر ۱۳۹۷

کد خبر :

41616

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک