والیبال-ترکمن نیوز-   تور جهانی تک ستاره والیبال ساحلی صبح امروز چهارشنبه ۱۱ مهر با حضور الیاس هیوه چی فرماندار، بخشداران سیجوال و مرکزی و جمعی از مسئولین شهری و شهرستانی در شهرستان ترکمن آغاز شد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن های ایران،  در اولین مسابقه این رویداد ورزشی، پرویز فرخی و بهنام توکلی در قالب تیم ایران ۴ به مصاف تیم جوانان ایران با ترکیب امیر مالمیر و محسن مومن زاده رفتند.
در مسابقات بعدی روز اول این رقابت ها، تیم‌های جمهوری چک و ساحل عاج، تیم‌های ملی ایران ۶ با تایلند ۲، تیم ملی نوجوانان ایران با تایلند ۱ و ایران ۵ با قزاقستان مسابقه می دهند.
مسابقات والیبال ساحلی تور تک ستاره شهرستان بندرترکمن با شرکت یک تیم از جمهوری چک، یک تیم از ساحل عاج، یک تیم از قزاقستان، ۲ تیم از تایلند و ۸ تیم از ایران به مدت ۳ روز در بندرترکمن برگزار می‌شود.
براساس قرعه‌کشی، ۱۳ تیم شرکت‌کننده در ۴ گروه قرار گرفتند که در گروه اول تیم ملی ایران ۱ با ترکیب سالمی و وکیلی، تیم ملی ایران ۴ با ترکیب فرخی و توکلی، ایران ۵ با ترکیب نیکوفر و کلته ،در گروه دوم تیم‌های ایران ۲ با ترکیب رئوفی و میرزاعلی و جمهوری چک و تیم ملی جوانان ایران قرار دارند.
در گروه سوم نیز تیم ایران ۳ با ترکیب سلاق و پورعسگری ، تیم‌های تایلند ۲ و ساحل عاج و در گروه چهارم تیم تایلند ۱، تیم قزاقستان به همراه تیم ایران با ترکیب قلی‌پور و یمرلی و تیم ملی نوجوانان ایران حضور دارند.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۲:۳۰

۱۱ مهر ۱۳۹۷

کد خبر :

36728

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک