بازار گنبدکاووس 1 300x195 - آغاز فعالیت جمعه بازار گنبدکاووس پس از سه ماه تعطیلیترکمن نیوز:  فعالیت جمعه بازار گنبدکاووس که از سه ماه قبل و با آغاز همه‎‌گیری کرونا تعطیل شده بود از امروز جمعه بار دیگر با تاکید بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی آغاز شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار ویژه گنبدکاووس به ایرنا گفت: رعایت فاصله اجتماعی بین غرفه‌داران و رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی، از جمله تاکیدات مسوولان برای موافقت با بازگشایی این بازارچه است.

فرزانه جعفری ادامه داد: برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در بازار هفتگی گنبدکاووس، شهرداری و شبکه بهداشت و درمان، توصیه های بهداشتی را برای غرفه‌داران تشریح کردند و علاوه بر آن از بساط کردن فروشندگان در وسط خیابانی که غرفه داران در ۲ طرف آن مشغول کار هستند جلوگیری خواهد شد.

وی اضافه کرد: بازگشایی مجدد بازارهای‌ هفتگی در شهرهای مختلف گلستان روزهای اخیر از سوی استاندار ابلاغ شد.

جعفری گفت: در صورت رعایت مسایل بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی توسط کسبه جمعه بازار و شهروندان گنبدی، این بازار از این به بعد به فعالیت خود ادامه خواهد داد اما در غیر اینصورت بار دیگر تعطیل خواهد شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار ویژه گنبدکاووس همچنین از ممنوعیت فعالیت بازار پرنده فروشان در حاشیه بازار هفتگی این شهر خبر داد و گفت: فعالیت این بازار تا اطلاع بعدی ممنوع است.

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۰۰

۰۲ خرداد ۱۳۹۹

کد خبر :

75830

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک