ترکمن هفته دولت 300x189 - آغاز علملیات اجرایی ادامه تعریض محور بندرترکمن- آق‌قلاترکمن نیوز:  علملیات اجرایی ادامه تعریض محور بندرترکمن _ آق قلا به طول ۴۰ کیلومتر با اعتبار مورد نیاز ۹۰ میلیارد تومان از محل اعتبارات ملی آغاز شد و مقرر شده تا پیمانکار، عملیات اجرایی را از هر دو طرف آغاز نماید تا سریعتر به اتمام برسد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ به نقل از روابط عمومی استانداری، با حضور استاندار گلستان،نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی و مسئولین استانی و شهرستانی آیین افتتاح پروژه های عمرانی شهرداری بندرترکمن به صورت متمرکز انجام شد و در این آیین، پروژه آسفالت خیابان استقلال به طول ۱۳۵۰ متر تا موج شکن با اعتبار ۱.۶ میلیارد تومان مورد بهره برداری قرار گرفت که این پروژه، زمینه کاهش ترافیک مسیر ساحلی بندرترکمن را فراهم می کند.

همچنین آیین افتتاح بارج شناور شهید حاج قاسم سلیمانی در اسکله بندرترکمن برگزار شد.

این بارج شناور با اعتبار ۳.۸ میلیارد تومان با همکاری سازمان همیاری شهرداریها ساخته و به انداخته شده است و طی یک ماه آینده، دستگاه کاترساکشن بر روی آن نصب می شود.

در سال جاری ۷۰ پروژه با اعتبار ۱۳۹ میلیارد تومان و اشتغال زایی ۱۰۹ نفر در شهرستان ترکمن افتتاح و کلنگ زنی می شود در حالیکه سال گذشته ۵۲ پروژه با اعتبار ۲۰ میلیارد تومان افتتاح و کلنگ زنی شده است.

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۱:۰۰

۰۶ شهریور ۱۳۹۹

کد خبر :

81638

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک