هلال احمر گلستان 300x176 - آغاز طرح امداد و نجات زمستانه ۹۸ جمعیت هلال احمر گلستانتورکمن نیوز: مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گلستان گفت: طرح امداد و نجات زمستانه ۹۸ جمعیت هلال احمر گلستان با به کارگیری یک هزار و ۲۶۴ نفر روز نیروی عملیاتی با حضور استاندار گلستان آغاز شد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  هروی اظهار داشت: در طرح امداد و نجات زمستانه سال۹۸ ، مجموعا یک هزار و ۲۶۴ نفر روز نیروی عملیاتی در ۱۰۴ روز کاری با استقرار در ۱۶ پایگاه ثابت و ۳‌پایگاه موقت امداد و نجات به مردم خدمات ارائه می کنند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خاطرنشان کرد: در این طرح ۴۳ دستگاه خودرو آماده به کار شامل: ۱۰دستگاه خودرو نجات، ۳۰دستگاه آمبولانس، ۱۰دستگاه خودرو کمکدار ، یک خودرو ارتباطات رادیویی و یک دستگاه خودرو آرگو در حوزه لجستیکی و یک فروند بالگرد به صورت مشترک با استان مازندارن، در عملیات های امدادی به کار گرفته خواهند شد.

وی در ادامه افزود: ۱۵ محل اسکان اضطراری در پایگاه ها و ۱۰ شعب جمعیت هلال احمر سراسر استان با در اختیار داشتن بسته های غذایی ۲۴ ساعته به در راه ماندگان احتمالی؛ خدمات ارائه خواهند کرد.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۸:۰۳

۲۳ آذر ۱۳۹۸

کد خبر :

65948

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک