معاون خدمات شهرداری گرگان؛

Jaroye Khiaban 10E 300x211 - آغاز طرح استقبال از بهار با بکارگیری بیش از 800 نیروی انسانیگرگان-ترکمن نیوز- معاون خدمات شهرداری گرگان از آغاز طرح استقبال از بهار با بکارگیری بیش از ۸۰۰ نیروی انسانی از امروز خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌های ایران، به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، صفری معاون خدمات شهرداری گرگان گفت : یکی از برنامه‌های شهرداری گرگان برای استقبال از سال جدید اجرای طرح استقبال از بهار است که در دو مرحله با هدف ارتقا نظافت و سلامت شهری اجرا خواهد شد.

صفری افزود: مرحله اول آن از امروز آغاز و تا ۲۵ اسفندماه امسال ادامه دارد که در این طرح از ۸۵۰ نیروی انسانی و بیش از ۱۰۰ دستگاه ماشین آلات شهرداری برای شست و شو، پاک سازی شهر از ضایعات و زباله ها، رنگ آمیزی وگندزدایی کانال‌ها، لکه گیری، مرمت برای افزایش زیبا سازی شهر استفاده می‌شود.

وی ادامه داد: مرحله دوم این طرح از ۲۵ اسفندماه آغاز و تا ۱۵ فروردین سال ۹۷ ادامه خواهد داشت.

معاون خدمات شهرداری گرگان گفت: در مرحله دوم بیشترین توجه به مدارس طرح اسکان مسافران، تفرجگاه‌ها است تا شهر گرگان مقصد مسافران وگردشگران باشد.

وی ادامه داد: طرح ساماندهی متکدیان نیز از ۵ اسفندماه در شهر گرگان آغاز شده است که این اقدام با همکاری بهزیستی، کمیته امداد و مراکز توانبخشی در حال انجام است که این طرح از ۷ صبح آغاز و تا ۱ بامداد هر روز اجرا می‌شود.

گردآوری: گروه خبری ترکمن‌نیوز

https://t.me/ITNAnews

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۵۰

۱۰ اسفند ۱۳۹۶

کد خبر :

12804

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک