شورای اسلامی 300x196 - آغاز جلسه علنی دهم تیرماه مجلس شورای اسلامی/ سوال از وزیر کشاورزی در دستورایران – ترکمن نیوز- نشست علنی امروز (یکشنبه ۱۰ تیرماه) مجلس شورای اسلامی راس ساعت ۸ و ۲۶ دقیقه به ریاست دکتر علی لاریجانی و با حضور بیش از دو سوم نمایندگان آغاز به کار کرد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، گفتنی است احمد امیرآبادی فراهانی دستور کار امروز مجلس را به شرح زیر قرائت کرد:

– ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی در مورد بررسی لایحه حفاظت از خاک.

– گزارش کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل (۴۴) قانون اساسی در مورد بررسی طرح اصلاح قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تأمین نیازهای کشور و تقویت آن ها در امر صادرات و اصلاح ماده (۱۰۴) قانون مالیات های مستقیم مصوب و طرح حمایت از فرهنگ مصرف محصولات ایرانی در اجرای تبصره (۱) ماده (۴۹) آیین نامه داخلی مجلس در دستور قرار گرفت) ( تقاضای تغییر در دستور جلسه علنی روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۷/۴/۶ به تصویب رسیده است).

– ادامه رسیدگی به گزارش شور دوم کمیسیون قضائی و حقوقی در مورد بررسی لایحه اصلاح قانون مبارزه با تأمین مالی تروریسم که از صحن علنی ارجاع شده بود.

– بررسی تقاضای عده‌ای از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مورد تشکیل کمیسیون ویژه فضای مجازی.

– بررسی طرح جامع توسعه و عمران روستایی کشور (در اجرای تبصره (۲) ماده (۱۰۴) آیین نامه داخلی مجلس در دستور قرار گرفت).

– گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد بررسی لایحه عضویت دولت جمهوری اسلامی ایران در همکاری های تأیید صلاحیت آزمایشگاهی آسیا- اقیانوسیه.

– گزارش کمیسیون عمران مبنی بر رد تقاضای تحقیق و تفحص از نحوه ساخت و ساز و هزینه ها و مدیریت نمایشگاه شهر آفتاب، نحوه تغییر کاربری و واگذاری املاک شهرداری تهران به ویژه بوستان مادر.

سوالات آقایان قرجه طیار دهم نماینده مردم گلستان (گنبد کاووس) و جواد کریمی قدوسی نماینده مردم خراسان رضوی (مشهد) از وزیر جهاد کشاورزی.

لینک عضویت کانال تلگرام

https://t.me/ITNAnews

منبع : icana.ir

انتشار دهنده : Yaprak
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۹:۰۰

۱۰ تیر ۱۳۹۷

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک