مذاهب اسلامی ترکمن نیوز 300x198 - آغاز ثبت نام آزمون اختصاصی دانشگاه مذاهب اسلامی گلستان ویژه طلابترکمن نیوز: رییس دانشگاه مذاهب اسلامی گلستان از آغاز دوره جدید ثبت نام برای آزمون اختصاصی این دانشگاه برای طلاب اهل سنت و تشیع این استان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ حجت الاسلام والمسملین جلال عراقی  در گفت و گو با خبرنگار ترکمن نیوز اظهار داشت: ثبت نام آزمون اختصاصی حوزویان دانشگاه مذاهب اسلامی گلستان برای سال تحصیلی جدید آغاز شده است.

وی در ابتدا به راهبردهای مهم این واحد آموزش عالی، از جمله ایجاد وحدت و همدلی فکری بیشتر میان برادران و خواهران شیعه و اهل سنت اشاره کرد و افزود: دانشگاه مذاهب اسلامی استان گلستان، ظرفیت بسیار خوبی برای تبدیل شدن به قطب علمی در شمال کشور را دارد و مناسب است همه مسئولین برای تحقق این هدف عالی کمک نمایند.

رییس واحد شهرستان گنبدکاووس تصریح کرد: تحصیل در این دانشگاه در دو مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد رایگان است و فارغ التحصیلان دانشگاه مدرک رسمی مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را دریافت می کنند.

حجت السلام و المسلمین عراقی در خاتمه گفت: دانشگاه مذاهب اسلامی شعبه گنبدکاووس برای سال تحصیلی ۱۴۰۰- ۱۳۹۹ با نظارت و هماهنگی سازمان سنجش از طریق برگزاری آزمون اختصاصی از میان طلاب شیعه و اهل سنت (خواهران و بردادران) در رشته های فقه و حقوق امامی، فقه و حقوق حنفی، علوم قرآن و حدیث، فلسفه و عرفان اسلامی و فقه مقارن و حقوق جزای اسلامی در دو مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشجو می پذیرد و ثبت نام داوطلبان از شنبه ۲۰ اردیبهشت آغاز شده و تا ۲۰ تیرماه ادامه دارد.
داوطلبان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت
www.mazaheb.ac.ir
مراجعه کنند و یا به صورت حضوری به کارشناسان آموزش مستقر در ساختمان دانشگاه در گنبد کاووس مراجعه کنند و یا با شماره تلفن ۰۱۷۳۳۳۸۸۷۲۱
تماس بگیرند.

گزارش از: آینا شیرزاد

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۲۰

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹

کد خبر :

75663

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک