آماده 1024 42 300x185 - آغاز ثبت نام آزمون اختصاصی دانشگاه مذاهب اسلامی گنبدکاووسترکمن نیوز: ثبت نام آزمون اختصاصی دانشگاه مذاهب اسلامی استان گلستان شعبه گنبد کاووس ویژه طلاب شیعه و اهل سنت آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  حجت الاسلام والمسملین جلال عراقی رییس دانشگاه مذاهب اسلامی استان گلستان(شعبه گنبدکاووس) از شروع ثبت نام آزمون اختصاصی حوزویان دانشگاه مذاهب اسلامی گلستان برای سال تحصیلی آینده خبر داد.
وی با اشاره به راهبردهای مهم این واحد آموزش عالی، از جمله ایجاد وحدت و همدلی فکری بیشتر میان برادران و خواهران شیعه و اهل سنت, افزود: دانشگاه مذاهب اسلامی استان گلستان، ظرفیت بسیار خوبی برای تبدیل شدن به قطب علمی در شمال کشور را دارد و مناسب است همه مسئولین برای تحقق این هدف عالی کمک نمایند.
او تصریح کرد: تحصیل در این دانشگاه در دو مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد رایگان است و فارغ التحصیلان دانشگاه مدرک رسمی مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را دریافت می کنند. ریاست دانشگاه مذاهب اسلامی شعبه گنبد ادامه داد: این دانشگاه برای سال تحصیلی ۱۴۰۰- ۱۳۹۹ با نظارت و هماهنگی سازمان سنجش از طریق برگزاری آزمون اختصاصی از میان طلاب شیعه و اهل سنت (خواهران و بردادران) در رشته های فقه و حقوق امامی، فقه و حقوق حنفی، علوم قرآن و حدیث، فلسفه و عرفان اسلامی و فقه مقارن و حقوق جزای اسلامی در دو مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشجو می پذیرد و ثبت نام داوطلبان از شنبه ۲۰ اردیبهشت آغاز شده و تا ۲۰ تیرماه ادامه دارد.

داوطلبان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.mazaheb.ac.ir مراجعه کنند و یا به صورت حضوری به کارشناسان آموزش مستقر در ساختمان دانشگاه در گنبد کاووس مراجعه کنند و یا با شماره تلفن ۰۱۷۳۳۳۸۸۷۲۱ تماس بگیرند.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۸:۲۴

۰۴ خرداد ۱۳۹۹

کد خبر :

75965

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک