ثبت‌نام آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی در گلستان 300x188 - آغاز ثبت‌نام آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی در گلستانترکمن نیوز:  معاون آموزشی جهاددانشگاهی گلستان گفت: آزمون استخدامی شرکت کار و تأمین متعلق به سازمان تامین اجتماعی با همکاری جهاددانشگاهی برگزار خواهد شد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  امیرحسین تناور در گفت وگو با ایسنا اظهار کرد: شرکت کار و تامین سازمان تامین اجتماعی به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز در مجموعه های مدیریت درمان تامین اجتماعی و ادارات کل بیمه ای در سراسر کشور در نظر دارد به شکل قرارداد موقت شرکتی اقدام به جذب نیرو کند.

وی افزود: سهمیه استان گلستان در این آزمون جذب ۴۴ نیرو در مشاغل بهیار، کمک پرستار(بهدار) و متصدی خدمات دارویی(دارویار) است.

معاون آموزشی جهاددانشگاهی گلستان بیان کرد: علاقه‌مندان واجد شرایط می توانند برای دریافت دفترچه راهنمای آزمون و ثبت نام به سایت مرکز آزمون جهاددانشگاهی به نشانی https://hrtc.ir مراجعه کنند.

تناور با اشاره به اینکه ثبت نام تا ۱۲ مهرماه ادامه خواهد داشت، گفت: متقاضیان در مدت زمان تعیین شده نسبت به ثبت نام اقدام و از موکول کردن آن به روزهای پایانی خودداری کنند.

وی خاطرنشان کرد: کارت ورود به جلسه آزمون‌ ۲۹ مهر ماه از طریق سایت مرکز آزمون جهاددانشگاهی قابل دریافت بوده و آزمون روز جمعه دوم آبان ماه برگزار خواهد شد.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۸:۵۲

۰۶ مهر ۱۳۹۹

کد خبر :

83314

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک