آغاز بکار اردوی تکواندوکاران ملی پوش در گلستانورزشی-ترکمن نیوز- تیم های ملی پومسه مردان و زنان ایران که خود را برای حضور در بازی های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا آماده می کنند، اردوی خود را از عصر یکشنبه در گرگان مرکز استان گلستان آغاز کرد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، به نقل از ایرنا، مدیر کل ورزش و جوانان استان گلستان گفت: از آنجا که شرایط آب و هوای استان های شمالی همانند محل بازی های آسیایی است، بیشتر اردوهای تیم های ملی قبل از اعزام به رقابت ها در شمال کشور برگزار می شود.
بهمن طیبی افزود: اردونشینان ملی پوش بخش پومسه تکواندو طی ۲ روز آینده در گرگان تمرینات خود را دنبال خواهند کرد.
وی اضافه کرد: ملی پوشان تکواندو در بخش پومسه مردان را کوروش بختیار، امیررضا مهربان، علی سهرابی و محمد صادق فتوحی و در بخش زنان مهسا صادقی، مرجان سلحشوری، مرجان تاجی رستم آبادی و فاطمه حسام تشکیل می دهند.
وی یادآور شد: در این اردو فاطمه حسام از استان گلستان نیز در کنار سایر ملی پوشان خود را برای رقابت های آسیایی آماده می کند.
طیبی گفت: هدایت تیم مردان برعهده ‘سانگ میونگ کیم’ با کمک ‘مهدی صمدیان’ است و سرمربی زنان ملی پوش کشورمان را نیز ‘فاطمه اسدپور’ برعهده دارد.
هجدهمین دوره بازی ‌های آسیایی ۲۰۱۸ در بخش تکواندو (پومسه و کیوروگی) از ۲۸ مرداد ماه آینده به مدت ۵ روز در اندونزی برگزار می ‌شود.

 

لینک عضویت در کانال

https://t.me/ITNAnews

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۹:۴۸

۱۸ تیر ۱۳۹۷

کد خبر :

26905

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک