آغاز به کار نمایشگاه کتاب در گنبدکاووسگنبدکاووس-ترکمن نیوز-  نمایشگاه کتاب و محصولات فرهنگی و نیز لوازم تحریر دانش آموزی با دو هزار عنوان کتاب در شهر گنبدکاووس واقع درشرق استان گلستان گشایش یافت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن های ایران، دراین نمایشگاه کتاب که روز یکشنبه گشایش یافت، فرماندار ویژه گنبدکاووس در سخنانی توجه به کتاب و کتابخوانی را از اقدامات ارزشمند در جامعه دانست و گفت: دانایی از زیربناهای مهم توسعه یک کشور است.
عبدالقدیر کریمی با گرامیداشت ۱۳ آبان روز دانش آموز و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، افزود: ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و ارتقای دانایی در افراد جامعه از عوامل مهم برای مقابله با تهدیدها و تحریم های استکبار می باشد.
رییس دانشگاه فرهنگیان گنبدکاووس به عنوان متولی برگزاری این نمایشگاه نیز به خبرنگاران گفت: دراین نمایشگاه دو هزار عنوان کتاب با ۱۰ هزار جلد با موضوعات مختلف تاریخی، مذهبی، علمی، پزشکی، روانشناسی، کودک و نوجوان و داستان در معرض بازدید و خرید علاقه مندان بویژه خانواده ها گذاشته شده است.
دکتر محمود بذرافشان افزود: این نمایشگاه از امروز تا پایان آذرماه ۹۷ همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۲۲ شب دایر می باشد و کتاب های عرضه شده با ۳۰ تا ۵۰ درصد تخفیف به خریداران فروخته می شود.
وی اضافه کرد: نوشت افزارهای دانش آموزی و نیز محصولات فرهنگی عرضه شده در این نمایشگاه هم با ۱۰ درصد تخفیف عرضه می شود.
به گزارش ایرنا، نمایشگاه کتاب درخیایان امام خمینی (ره) جنوبی جنب دانشگاه فرهنگیان (تربیت معلم) گنبدکاووس برپا شده و در آیین بازگشایی آن، برخی مسئولان این شهرستان حضور داشتند.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۲۸

۱۳ آبان ۱۳۹۷

کد خبر :

39559

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک