آغاز بازسازی خانه های سیل زدگان گنبدکاووسگنبدکاووس-ترکمن نیوز-  رییس ستاد پشتیبانی بازسازی مناطق سیل زده شرق استان گلستان از شروع عملیات تعمیر و بازسازی واحدهای مسکونی خسارت دیده این منطقه خبر داد و گفت: این اقدام از مناطق روستایی گنبدکاووس آغاز شد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ولی الله رضایی روز شنبه در گفت و گو با ایرنا گفت: عملیات تعمیر و بازسازی واحدهای مسکونی آسیب دیده گنبدکاووس، امروز با حضور مدیرکل بازسازی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور در روستای ‘ایمر حاجی اللهیار’ این شهرستان آغاز شد.
وی اضافه کرد: براثر سیل اواخر سال گذشته و اوایل امسال ۱۷۰۰ واحد مسکونی در ۲۰ روستای گنبدکاووس از ۲۰ تا ۸۰ درصد دچار خسارت شدند.
رضایی بدون اشاره به میزان کمک ها و تسهیلات پیش بینی شده برای واحدهای خسارت دیده، گفت: برای تعمیر و بازسازی واحدهای مسکونی مناطق شهری و روستایی برحسب میزان خسارت وارده کمک بلاعوض و تسهیلات ارزان قیمت پرداخت می شود.
به گفته این مقام مسئول، در مراسم آغاز عملیات بازسازی واحدهای مسکونی خسارت دیده از سیل در گنبدکاووس، فرماندار ویژه و نماینده مردم این شهرستان در مجلس شورای اسلامی حضور داشتند.

این مراسم با حضور قرجه طیار نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس، مدیر بازسازی بنیاد مسکن کشور، مدیر کل بنیاد استان گلستان برگزار شد.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۵:۳۹

۱۰ فروردین ۱۳۹۸

کد خبر :

50251

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک