1 300x185 - آغاز امتحانات نهایی دانش آموزان شهرستان گنبدکاووس از ۱۷ خرداد ماهترکمن نیوز: مدیر آموزش وپرورش گنبدکاووس گفت:امتحانات نهایی دانش آموزان پایه‌های دوازدهم، سوم متوسطه و پیش دانشگاهی از روز شنبه ۱۷ خرداد ماه جاری آغاز و تا ۱۶ تیرماه ۹۹ ادامه خواهد داشت.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  کمال الدین نظر نژاد اظهار کرد: تمامی تمهیدات لازم جهت برگزاری ایمن امتحانات نهایی در نظر گرفته شده و خانواده ها بابت سلامتی فرزندان خود نگران نباشند.

مدیر آموزش وپرورش گنبدکاووس در ادامه افزود: دانش آموزان این شهرستان در ٢٦ حوزه امتحانی (كه از اين تعداد سه حوزه در بخش داشلی برون) متشکل از ١٥ پايگاه امتحانی از روز شنبه امتحانات نهایی خود را آغاز خواهند کرد.

نظرنژاد بیان کرد: حوزه های امتحانی روزانه ضدعفونی خواهند شد و در تمامی این حوزه ها مراقبین سلامت و بهورزان بر روند اجرای پروتکل بهداشتی نظارت خواهند کرد و فاصله‌ صندلی‌ها ١/٨٠ متر در نظر گرفته شده است .

وی افزود : در تمامی حوزه های امتحانی اتاق های ایزوله جهت استفاده در موارد خاص در نظر گرفته شده است و بسته های بهداشتی شامل ماسک و ژل ضدعفونی دست به همت خیرین و دانشگاه آزاد گنبدکاووس در تمامی پایگاه های امتحانی توزیع شده است.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۷:۱۰

۱۴ خرداد ۱۳۹۹

کد خبر :

76531

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک