آغاز ارسال 100هزار تن سیمان اهدایی به مناطق سیل زده گلستانگلستانتورکمن نیوز مدیرعامل کارخانه ‘سیمان پیوند’ گلستان گفت: این واحد تولیدی مقدار ۱۰۰ هزار تن محصول خود را برای بازسازی مناطق سیل زده این استان اختصاص داده و ارسال این محموله های اهدایی را در راستای اجرای منویات رهبر معظم انقلاب، آغاز کرده است.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛سیدعباس حسینی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: این مقدار سیمان در راستای منویات رهبری انقلاب و دستور رییس بنیاد مستضعفان کشور، برای بازسازی اماکن مسکونی مناطق سیل زده گلستان اهدا شده و ارزش آن ۱۶۰ میلیارد ریال است که بتدریج به مناطق سیل زده گلستان ارسال می شود.
وی اضافه کرد: نخستین محموله سیمان اهدایی این واحد تولیدی برای مناطق سیل زده گلستان ۱۰ هزار تن در نظر گرفته شده و ارسال آن از هفته جاری برای مناطق سیل زده استان گلستان آغاز شد.
حسینی ادامه داد: سیمان مورد نیاز مناطق سیل زده گلستان متناسب با نیاز و نیز اعلام بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان به عنوان پیمانکار، بلافاصله به مناطق سیل زده ارسال می شود.
وی تصریح کرد: این واحد تولیدی یکی از زیر مجموعه های بنیاد مستضعفان کشور است و در راستای محرومیت زدایی و ایجاد اشتغال در منطقه محروم گالیکش گلستان در سال ۹۰ به بهره برداری رسید.
مدیرعامل کارخانه سیمان پیوند گلستان ادامه داد: براین اساس این واحد تولیدی علاوه بر کمک رسانی برای احداث واحدهای مسکونی سیل زدگان، در احداث یک دهنه پل بر روی رودخانه ‘گرگانرود’ نیز مشارکت دارد.

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۳:۳۰

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

کد خبر :

52510

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک