آغاز اجرای پویش «فصل گرم کتاب» در گلستانفرهنگی-تورکمن نیوز:  کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گلستان در قالب طرح کشوری پویش فصل گرم کتاب، مجموعه‌ای از فعالیت‌های فرهنگی، هنری، ادبی، علمی و اسلامی را در شهرهای گلستان اجرا می کند.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گلستان در قالب طرح کشوری «پویش فصل گرم کتاب» را در شهرهای استان اجرا می کند.

هدف از پویش فصل گرم کتاب که در اکثر شهرهای استان گلستان با همکاری و مشارکت نهادهای فرهنگی در طول فصل تابستان ادامه خواهد داشت، تقویت نشاط اجتماعی، توسعه فرهنگ کتاب‌خوانی و تحکیم پیوند اعضای خانواده بوده و بر دو محور موضوعیِ ترویج فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی و تقویت مهارت‌های زندگی تاکید می کند.

مربیان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ضمن اجرای برنامه‌های متنوع، خلاقانه و جذاب، به معرفی فعالیت‌ها و ظرفیت‌های کانون و چگونگی برقراری ارتباط موثر با کودکان و نوجوانان و جذب عضو هم پرداختند.

این برنامه با حضور عبدالقدیر کریمی معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبد، الهه غیناقی مشاور استاندار در امور بانوان و مدیرکل امور بانوان استانداری گلستان و جمعی از مسئولان شهرستانی برگزار شد.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۸:۴۲

۱۵ تیر ۱۳۹۸

کد خبر :

56855

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک