آغاز آموزش تحکیم خانواده در 18 روستای گنبدکاووساخبار اجتماعی– ترکمن نیوز- مشاور امور بانوان و خانواده فرماندار ویژه گنبدکاووس درشرق استان گلستان از آغاز طرح آموزش تحکیم خانواده ویژه بانوان در ۱۸ روستای این شهرستان خبر داد.

به گزارش پالیگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، به نقل از ایرنا، مژگان میرزا اظهار داشت: این طرح آموزشی از اول دی امسال باهدف کاهش آسیب های اجتماعی و توانمندسازی بانوان آغاز شده است.
وی گفت: دراین طرح که با مشارکت برخی ادارات و نهادها مانند بهزیستی، ورزش و جوانان، تبلیغات اسلامی، مرکز بهداشت و بخشداران مرکزی و داشلی برون و نیز دهیاران ۱۸ روستای گنبدکاووس درحال برگزاری است، بانوان ۱۵ تا ۴۰ سال حضور دارند.
دکتر میرزا، تهدیدهای فضای مجازی و امنیت خانواده، انحرافات اخلاقی در خانواده، سرطان و نازایی های اکتسابی و بیماری های مقاربتی، ارتباط و شناخت زوجین، بهداشت روان و نشاط و تندرستی را از مهمترین سرفصل های طرح آموزش تحکیم خانواده برشمرد.
وی تصریح کرد: دراین طرح که در ۱۲ روستای بخش مرکزی و ۶ روستای بخش مرزی داشلی برون گنبدکاووس درحال برگزاری است، هشت مدرس و کارشناس مشغول آموزش هستند.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۹:۳۰

۰۴ دی ۱۳۹۷

کد خبر :

42511

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک