گنبد آبرگفتگی 300x200 - آغاز”طرح استقبال از مهر” در آستانه بازگشایی مدارس در گنبدکاووستورکمن نیوز:  منصور طعنه گنبدی شهردار گنبدکاووس از اجرای طرح استقبال از مهر در آستانه بازگشایی مدارس خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  منصور طعنه گنبدی اظهار کرد: با توجه به اهمیت مسأله تعلیم و تربیت و ایجاد محیطی مناسب جهت فراگیری علم و دانش برای دانش‌آموزان، این طرح در راستای تدابیر شهرداری و با هدف ارتقاء سطح خدمات در سطح شهر آغاز شده است.

وی تصریح کرد: در همین راستا اقدامات متعددی از قبیل ایمن سازی معابر منتهی به مدارس و تردد دانش آموزان با خط کشی معابر و نصب علائم هشدار دهنده، لکه گیری و بهسازی آسفالت معابر، پاکسازی و رفت و روب معابر منتهی به مدارس، شستشوی مخازن زباله و جمع‌آوری نخاله‌های اطراف مدارس ، کاشت و ساماندهی فضای سبز را در دستور کار دارد.

طعنه گنبدی با بیان اینکه یکی از ابعاد حائز اهمیت در طرح استقبال از مهر اجرای نقاشی های دیواری و مناسب‌سازی فضای بصری سطح شهر می باشد، افزود: طراحی و اجرای نقاشی دیواری و رنگ آمیزی بر روی دیوارهای سطح شهر در حال اجرا می باشد.

شهردار گنبدکاووس با اشاره به اینکه عملیات لکه گیری و بهسازی معابر منتهی به مدارس نیز در طرح استقبال از مهر در دستور کار قرار دارد، ادامه داد: در حوزه حمل و نقل و ترافیک و به منظور ایمن‌سازی معابر منتهی به مدارس نیز اصلاح هندسی نقاط حادثه خیز، بازبینی خط کشی مقابل مدارس و رنگ آمیزی خطوط عابر پیاده و سرعت گیرهای مقابل مدارس، نصب و ترمیم علائم ایمنی هشدار دهنده و علائم ترافیکی منتهی به مدارس، نصب تابلوهای احتیاط عبور دانش‌آموزان، رنگ آمیزی بلوک عابر پیاده و سرعت گیرهای در اکثر معابر اصلی نیز از دیگر اقدامات در زمینه اجرای طرح استقبال از مهر می باشد.

 

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۵:۲۰

۲۸ شهریور ۱۳۹۸

کد خبر :

61685

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک