امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس:

عبدالکریم آخوند جاور 300x198 - آسیب شدید اقشار متوسط به پایین جامعه در اثر تورم و گرانی کالاهای مورد نیاز+عکستورکمن نیوز: امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس گفت: اقشار کم درآمد و متوسط به پایین جامعه در اثر تورم و گرانی کالاهای مورد نیاز شدیدا آسیب پذیر شده است.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ حاج عبدالکریم آخوند جاور در خطبه های پیش از نماز عبادی جمعه ۲۸ تیرماه اظهار داشت: تورم اقتصادی و افزایش روز افزون کالا و خدمات اقشار کم درآمد و آسیب پذیر جامعه را شدیدا تحت تاثیر قرار داده است.

وی افزود: بسیاری از مردم بخصوص جامعه جوان از وضعیت بیکاری و نیز رکود بازار در تامین معاش خود در مانده اند و این امر موجب بروز اختلاف و تنش بین زوجین جوان شده است.
امام جمعه اهل سنت ضمن ابراز امیدواری نسبت به برنامه ریزی اصولی درکاهش معضل بیکاری و گرانی از سوی مسئولین؛ از مردم و بخصوص زوج های جوان خواست تا در این برهه اقتصادی سطح انتظارات را در حد توان و معقولانه در نظر گرفته و با بردباری و حمایت از یکدیگر بر مشکلات موجود فائق آیند.

آخوند جاور در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه قرآن بزرگترین و ماندگارترین هدیه الهی است اظهار داشت: خداوند متعال در ۱۱۴ سوره قرآن کریم همه نیازها، شرایط و جوانب زندگی شرافتمندانه و معنوی را بیان داشته است.
خطیب جمعه اهل سنت گنبدکاووس  تصریح کرد: نفس، دشمن انسان در حیات دنیوی است و بسیاری از انسان ها شیفته و فریفته آن می شوند و از فطرت حقیقی خود که نور هدایت الهی در آن دمیده شده دور می شوند.
عبدالکریم آخوند جاور در سخنان پایانی خود گفت: دین اسلام کامل ترین آیین برای حیات و بقای بشری است و چنانچه انسان های قرآن را که کلام الله است الگوی خود قرار دهند به سوی صراط مستقیم که رسالت پیامبر (ص) می باشد، هدایت خواهند شد.

گزارش از: مصطفی صبوحی

خبرنگار تورکمن نیوز

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۹:۵۲

۲۹ تیر ۱۳۹۸

کد خبر :

57745

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک