مدیرکل راه و شهرسازی گلستان :

Asfalt 1O 300x200 - آسفالت ۲۸ کیلومتر راه‌ روستایی در گنبدکاووس طی سال ۹۶گنبدکاووس-ترکمن نیوز- مدیرکل راه و شهرسازی استان گلستان گفت: ۲۸ کیلومتر راه روستایی شهرستان گنبد از اعتبارات سال ۹۶ آسفالت شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان، حسین محبوبی مدیرکل راه و شهرسازی استان گلستان اعتبار هزینه شده برای اجرای این پروژه‌ها را ۸۴ میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی و استانی اعلام کرد.

وی پروژه‌های اجرا شده در شهرستان گنبد را در قالب زیرسازی و آسفالت محورهای روستایی دده الوم، خیر خوجه سفلی، خیر خوجه نجف، حسین‌آباد _ محمدآباد ایمر، محمدآباد _ اوبه پلنگ، عطاآباد، سارلی سفلی در بزرگراه مینودشت، جلاین تپه و زیرسازی و اجرای بین محور، قره ماخر _ اوزین بوغاز ذکر کرد.

این مقام مسئول در خاتمه افزود: استان گلستان دارای ۳۵۰۰ کیلومتر راه روستایی است که از این مقدار ۲۶۰۰ کیلومتر حدود (۸۱ درصد) آسفالت و مابقی نیز خاکی و شوسه است که با توجه به محدودیت اعتباری دولتی انتظار است با استفاده از ظرفیت طرح‌های مشارکتی و خیرخواهانه، بخشی از راه‌های خاکی و شوسه استان آسفالت و مردم منطقه از راه مناسب آسفالته برخوردار شوند.

https://t.me/ITNAnews

لینک عضویت در کانال تلگرام

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۲:۱۹

۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۷

کد خبر :

16645

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک