آسفالت جاده ترانزیتی نفت آغاز شدگنبدکاووس-ترکمن نیوز:  معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس گفت: با پیگیری های صورت گرفته توسط فرمانداری و نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی اعتبارات خوبی برای آسفالت جاده ترانزیتی نفت تخصیص یافت.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ عبدالقدیر کریمی در جلسه بررسی و رفع مشکلات جاده نفت اظهارداشت:آسفالت جاده ترانزیتی نفت یکی از آرزوهای دیرینه مردم گنبدکاووس است که با تخصیص اعتبارات آسفالت این جاده آغاز شد.
وی افزود: قرار است ۱۲ کیلومتر از این جاده در دو فاز ۶ کیلومتری در سال جاری آسفالت شود. این جاده ترانزیتی مسیر گنبدکاووس به اینچه برون را حدود ۲۵ کیلومتر کوتاهتر می کند.
کریمی با اشاره به رها سازی زباله ها و نخاله های ساختمانی در اطراف این جاده بیان داشت: علاوه بر آسفالت باید از بین بردن زباله ها و نخاله های ساختمانی و فرهنگ سازی مردم بر عدم رهاسازی این زباله ها در اطراف جاده نیز تلاش کرد.
وی ادامه داد: سلامت و بهداشت عمومی مردم از اولویت های ما است و با افرادی که موجب رهاسازی زباله ها در این مسیر می شوند به شدت برخورد می شود.
کریمی گفت: هماهنگی های لازم برای برخورد این افراد با همکاری دادگستری صورت گرفته است. همچنین دستگاه های اجرایی مرتبط که در کار خود برای ایمنی و اسفالت این مسیر اهمال کنند،برخورد قانونی می شود.
فرماندار ویژه گنبدکاووس خاطرنشان کرد: این جاده ترانزیتی بهترین ظرفیت برای سرمایه گذاری بخش خصوصی است و باید شرایط لازم برای سرمایه گذاران در این مسیر فراهم شود.

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۶:۵۲

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

کد خبر :

52522

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک