کارشناسی ارشد گنبدکاووس 300x300 - آزمون کارشناسی ارشد با شرکت ۴۵۱۹ نفر داوطلب در گنبدکاووس برگزار می‌شودترکمن نیوز:  رییس اداره سیاسی امنیتی اجتماعی فرمانداری ویژه شهرستان گنبدکاووس در جلسه کمیته آزمون کارشناسی ارشد این شهرستان که در فرمانداری برگزار شد گفت: این آزمون در ۶ مرکز دانشگاهی شهرستان گنبدکاووس شامل دانشگاه گنبد، آزاد اسلامی ، پیام نور، دانشگاه شمس،آموزشکده کوثر و موسسه غیرانتفاعی شرق گلستان برگزار می شود.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ حنیفه عصمتی تصریح کرد: این آزمون با رعایت پروتکلهای بهداشتی روزهای پنجشنبه ، جمعه و شنبه آتی با شرکت ۴۵۱۹ نفر داوطلب فقط در نوبت صبح برگزار میشود.
وی تصریح کرد: روز پنجشنبه ۲۵۵۸ نفر ، روز جمعه ۱۵۰۰ و روز شنبه ۳۰۰ نفر داوطلب در این آزمون شرکت خواهند کرد .
عصمتی همچنین افزود: نیروی انتظامی ،اورژانس، هلال احمر و آتش نشانی در محلهای برگزاری آزمون استقرار خواهند یافت .
وی یادآور شد: در زمان برگزاری آزمون عدم حفاری مسیرهای منتهی به آزمون کنترل خواهد شد.
دبیر کمیته برگزاری آزمون کارشناسی ارشد شهرستان گنبدکاووس نیز گفت: بدلیل کرونا این آزمون با تاخیر برگزار می شود دکتر ستاریان افزود: همه آزمونها درصبح برگزار می شود و بر اساس پروتکلهای بهداشتی فاصله داوطلبان با فاصله بیش از دو متر برگزار خواهد شد.
وی شرایط مخزن را در رعایت پروتکلهای بهداشتی ویژه دانست و خاطرنشان کرد: داوطلبان با ماسک سه لایه وارد محل آزمون خواهند شد برای داوطلبانی که دوره نقاهت در کرونا گذرانده اند مکان خاص در محل آزمون در نظر گرفته شده است.
وی تصریح کرد: تفاوت این آزمون با آزمونهای قبل در این است که حضور داوطلبان در ساعت مقرر الزامی نیست و اگر داوطلبان زودتر به محل آزمون مراجعه کنند اجازه ورود به محل آزمون قبل از زمان مقرر را دارند تا از تجمع پیشگیری شود.

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۴:۰۹

۱۵ مرداد ۱۳۹۹

کد خبر :

80374

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک