2 123 300x198 - آزموده را آزمودن خطاست/دهن کجی رئیس هیات فوتبال گلستانترکمن نیوز:  برکناری حبیب خواجه رئیس هیئت فوتبال شهرستان گنبدکاووس دهن کجی بود به خواسته‌های یک شهر بزرگ که مهد ورزش در شمال کشور محسوب می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن: شهرستان گنبدکاووس از جمله شهرهای بزرگ کشور است که در رشته‌های مختلف ورزشی حرف‌های زیادی برای گفتن داشته و قهرمان ملی پوش فراوانی را تاکنون به دنیای ورزش کشور و جهان معرفی کرده است.

گنبدکاووس بزرگترین شهر استان گلستان حداقل در چند رشته ورزشی مدال‌آوران و افتخارات کشوری و جهانی دارد و نادیده گرفتن آن ظلمی بزرگ به مردم این دیار محسوب می‌شود.

شیرمحمد شیروانی خبرنگار ورزشی ترکمن نیوز درخصوص عزل و انتصاب‌های اخیر هیات‌ فوتبال گلستان و هیئت فوتبال گنبدکاووس چنین نوشت:

یکم: در روزهایی که کرونا امپراطوری خود را به هر جا که اراده کرد رخنه کرده و قربانیان بیشماری را نیز به دام خود انداخته و مردم بابت این ویروس که سایه مرگ رابالا سر خود، داشتند بار روانی فراوانی را به دوش می کشیدند، رئیس تازه راه یافته به صندلی فوتبال استان فارغ از این همه بدبختی در ۲۵ اسفند، آقای حبیب خواجه (رئیس هیئت فوتبال گنبدکاووس) را طی نامه ای برکنار می‌کند.

عزل زیر مجموعه توسط مدیران بالا دستی از اختیارات مدیران ارشد می باشد. ولی وقتی به نحوه کنار گذاشتن آقای خواجه اسکن می‌کنیم، این طرز برخورد با متولی فوتبال گنبدکاووس که حمایت های فرماندار محترم، رئیس اداره ورزش گنبد، اصحاب رسانه و مدیران مدارس فوتبال در عقبه خود داشت در واقع دهن کجی و پشت کردن به خواسته های یک شهر بزرگ بود.

شاید سمبه قاسم کوهستانی قویتر از مسئولان ارشد گنبد بوده است. اما به واسطه کنار گذاشتن غیرفنی و ناعادلانه هیئت فوتبال گنبد، آقای کوهستانی در اقدامی شتاب زده که سرعت جن نیز به کار نمی رسد، نوعی (رئیس اسبق فوتبال گنبد)در زمان نمایندگی دکتر عباسی را سریعا معرفی میکند.

مدیری که کمترین بازدهی در فوتبال گنبد داشت چه اصراری است که دوباره از آقای نوعی استفاده کنند.

1 179 300x198 - آزموده را آزمودن خطاست/دهن کجی رئیس هیات فوتبال گلستان
دوم: هر آمدنی، رفتنی نیز دارد دکتر طیبی بعد از ۵ سال مدیریت بر ورزش استان حالا در سنگری متفاوت باید خدمت کند. سالهایی که ایشان صادقانه خدمت کرد و میراث گرانبهایی را نیز از خود بر جای گذاشت.

شاید عمده ترین انتقادی که می توان بر رزومه بهمن طیبی نوشت، انتخاب رئیس هیات فوتبال گلستان باشد که با یک کاندیدا شروع و با همان شخص نیز بدون رقابت به پایان رسید. به هر حال خدا قوت به دکتر طیبی و آرزوی موفقیت برای برزمینی که از قدرت بالای مدیریتی برخوردار می باشد داریم.

بر اساس گزارش ترکمن نیوز: شهرستان گنبدکاووس با حدود ۳۶۰ هزار نفر جمعیت در رشته‌‌های ورزشی چون اسبدوانی، والیبال پایتخت ایران به شمار می‌رود و نام این شهرستان با ملی پوشان زیادی در رشته‌های کاراته، ژیمناستیک، دوچرخه سواری، بدمینتون، جودو، تنیس، شطرنج، کوهنوردی، موتورسواری، والیبال جانبازان، بدنسازی، وزنه برداری، شمشیربازی، سپکتاکرا، بوکس، دومیدانی، کشتی و سایر رشته‌‌ها در دنیای ورزشی حک شده است و لژیونرهایی چون فرهاد قائمی در والیبال و ملی پوش فوتبال چون سردار آزمون دارد که به عنوان ستاره فوتبال در باشگاه زنیت روسیه به عنوان بهترین گلزن توپ می‌زند و نام فوتبال ایران را در آسیا و اروپا مطرح ساخته و چند باشگاه اروپایی خواهان سردار ترکمن ایرانی هستند.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۵:۴۷

۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۹

کد خبر :

73620

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک