آرا به ویژه جوانان رای اولی تعیین کننده سرنوشت سیاسی کشور استتورکمن نیوز:  فرماندار گنبدکاووس گفت: آینده شهرستان با رای آگاهانه جوانان رقم خواهد خورد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  به نقل از روابط عمومی فرمانداری،  عبدالقدیر کریمی رأی اولیها را دارای شعور و باور سیاسی و اجتماعی عنوان کرد و افزود: دانش آموزان می توانند در کنار دیگر اقشار و آحاد جامعه برای سرنوشت کشور خود سهیم شوند و تصمیم گیری کنند.
وی تصریح کرد: انتخاب نماینده اصلح و کارآمد و توانمند فارغ از هر گرایش و قومیت میتواند در پیشرفت و توسعه شهرستان موثر باشد و مردم با حضور حداکثری می توانند با بصیرت و آگاهی کامل اصلح ترین فرد را انتخاب کنند.
کریمی با اشاره به اهمیت انتخابات در نظام جمهوری اسلامی با توجه به شرایط کشور و تحریم های ظالمانه خاطرنشان کرد: مشارکت مردم و به ویژه رای اولیها تعیین کننده اقتدار ایران در جهان است که از مجهزترین سلاحهای دنیا تاثیر گذار است.
وی اظهار امیدواری کرد: با مشارکت حداکثری جوانان به ویژه رای اولیها رقم مشارکت مردمی از حد ۷۴ درصدی بگذرد. وی با اشاره به ۲۵۶ هزار واحد شرایط رای دادن تاکید کرد: جوانانی که به سن رای دادن رسیدند باید برای مسئولیتهای اجتماعی آماده شوند و در انتخابات با شناخت و آگاهی شرکت کنند و خانواده ها را هم به شرکت آگاهانه و گسترده در انتخابات ترغیب کنند.
فرماندار ویژه گنبدکاووس با اشاره به شاخص‌های بالای شهرستان در جذب سرمایه گذاری و تولید یک میلیون تن محصولات استراتژیک کشاورزی و قهرمانی در ورزشهای والیبال و فوتبال جایگاه شهرستان گنبدکاووس را بسیار مهم دانست برگزاری انتخاباتی سالم و باشکوه با حفظ امانتداری وظیفه همه برگزار کنندگان است که نتایج برگزاری آن باعث عزت و اقتدار و شکوه کشور در جهان شود.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۸:۱۷

۲۷ بهمن ۱۳۹۸

کد خبر :

69803

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک