آبادی کشور در گرو آبادی آموزش و پرورش است/هزینه در آموزش و پرورش سرمایه گذاری استترکمن نیوز:  استاندار گلستان با اشاره به جایگاه و منزلت فرهنگیان در جامعه اظهار کرد: باید به این باور برسیم که هزینه در آموزش و پرورش سرمایه گذاری واقعی برای آینده سازی جامعه است.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  هادی حق شناس سه شنبه ۲۰ خرداد در دیدار با اعضای مجمع فرهنگیان استان تصریح کرد: قریب به نیمی از کارمندان دولت در حوزه آموزش و پرورش و دانشگاه ها فعال هستند  و بر این باوریم که آبادانی جامعت در گرو آبادانی آموزش و پرورش است.

وی افزود: در حوزه اختیارات پیگیر مطالبات پاداش بازنشستگی و حق مرزی فرهنگیان هستیم.
استاندار گلستان یادآور شد: اقدامات معلمان در آموزش از راه دور دانش آموزان در قالب سامانه شاد بسیار ارزشمند بوده اما باید توجه داشت که هیچ چیز جای معلمان در کلاس درس را نمی گیرد
دکتر حق شناس ادامه داد: زحمات معلمان در آموزش کودکان در روزهای شیوع کرونا هم پای پرستاران و مدافعان سلامت ارزشمند است.
وی خاطر نشان کرد : دولت علی رغم تمام تحریم های ظالمانه و قطع بسیاری از درآمدهای نفتی و غیرنفتی خدمات زیادی را داشته اما متاسفانه مهجور واقع شده است.
لازم به ذکر است در این دیدار اعضای مجمع فرهنگیان استان دغدغه های خود را پیرامون زمینه های رشد و توسعه استان در حوزه راه آهن , پتروشیمی, صنایع تبدیلی و منطقه آزاد با استاندار گلستان در میان گذاشتند.

 

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۰:۳۳

۲۰ خرداد ۱۳۹۹

کد خبر :

77025

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک